Video balun si mufe

RVS-SDC-KAT
În stoc
3,00 Lei
Prevazut cu cleme rapide tip 'PUSH' Conector: 5.5mm x 2.1mm Model / producator: OEM Tip: Accesorii CCTV Altele: 12V cu terminal rapid "
RVS-201904000053
În stoc
2,00 Lei
Mufa conector bnc camera pentru coaxial rg59   mufa F Conector-Mufa adaptor  BNC (mama) -F (T) metal RG59 Mufa F ambalaj ambele piese punga Mufa camera BNC Tata F Mama calitate superioara
Manson NEGRU, pentru toate cablurile coaxiale de pana la un diametru de 7 mm. Simplu si rapid, economic, reutilizabil si reciclabil, rezistenta mecanica superioara. Poate fi folosit cu orice cablu coaxial (50, 75, 92, ... ohm)   Tutoriale video 1 - Tutorial video pregatire cablu...
RVS-201801013103
În stoc
2,00 Lei
Conector mufa BNC cu surub pentru cablu coaxial  Conector BNC tata  Material: Zinc  + Cupru & Gold plated Pin- Screw Type  Durabilitate : 5000times  Center Contact: ≤ 1.5 ohm  1500V  Culoare: Auriu  Applicatii: Audio & Video ,  CCTV...
Mufa conector bnc camera supraveghere pentru cablu coaxial rg6 mufa F
RVS-201801013032
În stoc
1,00 Lei
Conector BNC prindere surub pentru camere supraveghere Conector BNC Tata la RCA mama Converteste conectorul standard RCA la o conexiune BNC
RVS-40276-
În stoc
2,00 Lei
Fixare Ecranare: Conectorul utilizează o metodă de fixare prin înșurubare, asigurând o conexiune stabilă și securizată pentru ecranarea cablului. Fixare pe Conductor: Procesul de fixare pe conductor se realizează prin compresie, oferind o conexiune fermă și sigură fără a distorsiona cablul...
RVS-SDC-CAM
În stoc
1,00 Lei
Conector de alimentare (MAMA), 12V, cu surub Model / producator: OEM Tip: Accesorii CCTV Altele: 12V cu surub "
RVS-39649-
În stoc
49,00 Lei
Pachet 100 Bucăți Conector de alimentare (TATA)  12V cu surub Mufa: 5.5mm*2.1mm DC Putere: 12V Material: Plastic si Cupru Vezi si alte accesorii montaj
Pachet 100 buc. conector de alimentare 12V (TATA) cu surub.  
RVS-201904000077
În stoc
2,00 Lei
Conector Mufa alimentare tata cu prindere rapida clips
RVS-201801013082
În stoc
1,00 Lei
Mufa alimentare mama cu fir - Grosime 5.5*2.1mm - Lungime 30CM Vezi si alte accesorii montaj
Pachet 200 bucăți video balun protecție interferențe si descărcări electrice până in 8mp
Avantaj fata de PRP - 33%
Pachet 200 bucăți Video balun protectie interferente si descarcari electice Protectie anti interferente si descarcari electrice Video balun pasiv HDCVI/HDTVI/AHD (pret/set 2 buc.) Design carcasa ABS cu sistem de organizare Video balun HD pentru transmisie semnal video HD,...
RVS-40261-
În stoc
160,00 Lei
Pachet 1000 bucăți Conector RJ45 CAT6 Material plastic cupru
RVS-39648-
În stoc
77,00 Lei
Pachet 100 Bucăți Mufa alimentare (MAMA) 12V cu surub DC Female to 2 pin Connector Mufa: 5.5mm*2.1mm Culoare : negru Material: Plastic si Cupru Vezi si alte accesorii montaj
RVS-RJ45M-CAT5-EZ
În stoc
69,00 Lei
Conector RJ45 cat. 5e ecranat pentru cablu UTP ce permite o sertizare mai usoara si sigura datorita trecerii conductorilor prin mufa. Se poate face astfel o inspectie mult mai usoara a aranjarii corecte a conductorilor. Pentru o sertizare rapida recomandam clestele RJ45-TOOL-EZ. Sertizabile...
RVS-TC-K05LC
În stoc
19,00 Lei
Fiecare jack poate oferi viteze de pana la 10Gbps pe distante mari. Compatibila cu fibra Single-Mode sau Multi-Mode Jack duplex LC cu capace de protectie Cuplare mama - mama. Suporta cablare OM1, OM2, OM3, OM4 si OS2 Utilizata cu patch panel-ul blank. "
RVS-TC-K25C6BK
În stoc
11,00 Lei
TRENDnet TC-K25C6BK este o mufa de culoare neagra, Keystone Cat6 care se utilizeaza cu Patch Panel-ul TRENDnet TC-KP24 sau KP48. Fiecare mufa keystone asigura viteze de pana la 10 Gbps in limita a 55 m de cablu Ethernet Cat6. Aceste mufe Keystone Cat6 au un design care permite sertizarea lor...
RVS-39647-
În stoc
15,00 Lei
Pachet 10 Conector mufa BNC cu surub pentru cablu coaxial  Conector BNC tata  Material: Zinc  + Cupru & Gold plated Pin- Screw Type  Durabilitate : 5000times  Center Contact: ≤ 1.5 ohm  1500V  Culoare: Auriu  Applicatii: Audio & Video ,   CCTV...
RVS-RJ45M-CAT5E
În stoc
52,00 Lei
Conector RJ45 cat. 5e ecranat. 8 pini din cupru'nichelati si auriti pentru o protectie si viteza de transmisie superioara.  
Afiseaza alte 20 produse